Czy wynajem sali konferencyjnej nad morzem to dobry pomysł?

15 Paź Czy wynajem sali konferencyjnej nad morzem to dobry pomysł?

Wynajmując salę na konferencję, organizatorzy muszą wziąć pod uwagę dogodną lokalizację. Niektórzy szukają obiektów znajdujących się w niewielkiej odległości od stacjonarnej siedziby firmy. Pozostali interesują się tymi w innych częściach kraju. Każdemu zależy jednak na profesjonalnym wyglądzie sali konferencyjnej oraz eleganckim otoczeniu. A takie znajdują się nad morzem. Dlaczego to właśnie w tym rejonie Polski warto zorganizować biznesowe wydarzenie?
Wybrzeże od wielu lat stanowi cel wypraw, nie tylko turystycznych. Ściągają tu również firmy z całego kraju, którym zależy na organizacji konferencji. Jednym z obiektów, który oferuje taką możliwość jest zlokalizowany w Choczewie Pałac Ciekocinko.

Organizacja konferencji nad morzem

Jeżeli szukasz nietuzinkowego miejsca na organizację konferencji lub innego eventu o charakterze biznesowym, rozważ wybrzeże Bałtyku. Szczególnie w okolicach Choczewa możesz znaleźć idealne warunki sprzyjające wypoczynkowi i interesom. To ważne, aby uczestnicy Twojego wydarzenia mieli zapewnione również wygodne miejsca noclegowe i atrakcje sprzyjające integracji.
Klimatyczne wnętrza Pałacu Ciekocinko zachwycą tych, którzy lubią pracować i wypoczywać w nietuzinkowy sposób. Zarówno sala konferencyjna Stara Stajnia, jak również kameralne pomieszczenia pałacowe zapewniają doskonałą przestrzeń do szkoleń, rozmów biznesowych czy negocjacji handlowych. Pomimo zabytkowego charakteru dysponują wszelkimi udogodnieniami cechującymi nowoczesne sale konferencyjne. Znajdziesz tutaj:
• systemy Audio (BOSE/Sennheiser),
• sprzęt video,
• sprzęt do organizacji video telekonferencji,
• bezprzewodowy Internet WiFi,
• telewizory LCD,
• telefon,
• poranny serwis z bieżącą prasą.
Bogate jest nie tylko wyposażenie obiektu, ale także atrakcje, jakie można w nim znaleźć. Zabiegi w SPA czy konne przejażdżki mogą stać się elementem dłuższej konferencji biznesowej lub oddzielnego wydarzenia o charakterze nieformalnym, integracyjnym.

Nadmorska lokalizacja na spotkanie biznesowe

Biznesowe spotkania w nadmorskiej scenerii są gwarancją sukcesu. Dlaczego? Ponieważ przyjemny mikroklimat, umiarkowana pogoda oraz piękne krajobrazy służą zarówno relaksowi, jak również odbywaniu ważnych rozmów czy spotkań. Do Choczewa bez trudu dotrą kontrahenci z Polski oraz z całej Europy. Ta lokalizacja jest szczególnie przyjazna osobom podróżującym z północnych Niemiec, Skandynawii czy innych krajów nadbałtyckich — Litwy, Łotwy i Estonii.
Przybywający na Twoje zaproszenie goście na pewno docenią możliwość jednoczesnego załatwiania spraw biznesowych, a także zwiedzania czy odpoczynku. Chcesz zaskoczyć ich jeszcze bardziej? Wspólnie z zespołem specjalistów z Pałacu Ciekocinko możesz zorganizować konferencję na plaży! Latem z powodzeniem można zamienić wnętrza pałacowe na plażę czy wydmy i to właśnie tam zasiąść do stołu z kontrahentami. Możesz zdecydować się na taką opcję w ramach integracji lub afterparty po oficjalnej części spotkania.