Zaręczyny

Powiedz tak!

Restauracja w Pałacu, kameralna biblioteka z ogniem trzaskającym w zabytkowym kominku, romantyczna altanka nad rzeką, a może niezwykle urokliwy Apartament w Wieży – możliwości na ten wyjątkowy dzień jest wiele. Do tego specjalne menu, pełne sekretnych składników o budzących zmysły właściwościach i dużo, dużo bąbelków, które sprawią, że będziecie unosić się nad ziemią. Służymy pomocą, dopinamy szczegóły na ostatni guzik, aby Zaręczyny na terenie Pałacu Ciekocinko Hotel Resort & Wellness były niezapomniane i prowadziły do właściwej odpowiedzi – TAK.

Jeśli chcecie, aby radość tego dnia dzielili z Wami Wasi bliscy i przyjaciele, zamiast kameralnej oprawy wydarzenia dla dwojga, zorganizujemy dla Was przyjęcie zaręczynowe według wymarzonego scenariusza, które bez najmniejszego kłopotu możemy przeobrazić w niezapomniany weekend nad morzem dla Was i zaproszonych Gości. Do Waszej dyspozycji oddajemy magiczną przestrzeń majątku ziemskiego Ciekocinko wraz z hotelowym spa, w którym możecie się zrelaksować po dniu pełnym wrażeń. Teraz końcowe odliczanie do Ślubu można uznać za rozpoczęte!

Zaręczyny nad morzem

Zaręczyny nad morzem to doskonały pretekst do tego, żeby choć na chwilę podarować sobie luksus beztroski i zanurzyć się w przyjemnościach, jakie ma do zaoferowania dawny majątek ziemski, a dzisiejszy hotel butikowy Pałac Ciekocinko. Tutaj – niezależnie od tego, czy marzycie o kameralnym weekendzie we dwoje, czy też chcecie się podzielić swoim szczęściem z najbliższymi – możecie spełnić swoje marzenia, jednocześnie sięgając po znacznie więcej…

Obok doskonałej kuchni i wybornych trunków Nasz Hotel oddaje do Waszej dyspozycji konie z przyhotelowej stadniny, a także w pełni wyposażoną strefę Wellness&SPA, gdzie możecie skorzystać relaksującego, a zarazem inspirującego masażu dla dwojga. Zaręczyny w hotelu to także doskonała okazja na skorzystanie z krótkiego urlopu, a nic tak nie odpręża i nie cieszy, jak luksusowe wczasy nad Bałtykiem.

Przyjęcie okolicznościowe z noclegiem

Największym atutem organizacji przyjęcia zaręczynowego w hotelu jest możliwość skorzystania z jego gościnności i zaproszenia uczestników przyjęcia do przedłużenia pobytu na cały weekend. W zależności od Waszych potrzeb przyjęcie zaręczynowe możemy zorganizować w piątek lub sobotę, dzięki czemu po pełnym wrażeń wieczorze będziecie mieli czas na odpoczynek oraz relaks w kompleksie Pałacu Ciekocinko.

Kontakt: 

e-mail:sales@palacciekocinko.pl; tel.: +48 602 482 742