Oferty specjalne w Pałacu Ciekocinko

Wakacje w Pałacu i Powozowni, Weekend SPA, Wakacje nad Morzem Bałtyckim

Wakacje z koniem

Spędź wakacje ze swoim koniem w jednej z najpiękniejszych stadnin w Polsce. Majątek Ziemski Ciekocinko to wyjątkowy butikowy hotel i Stadnina Koni położone niedaleko najpiękniejszych, dzikich plaż Morza Bałtyckiego. To właśnie tu dwa razy do roku odbywały się największe międzynarodowe zawody jeździeckie organizowane w Polsce –...

Pożegnanie Lata

Koniec wakacji nie musi nieść ze sobą rezygnacji z przyjemności. Przeciwnie, nasyceni podróżami, zmęczeni rozważaniami, gdzie bezpiecznie postawić stopę i rozpakować walizkę, z tym większą radością i niecierpliwym wyczekiwaniem na zasłużoną przyjemność, możecie zdać się na Majątek Ziemski Ciekocinko. Położony w samym sercu Kaszub, w sennej wiosce pełnej wybujałej zieleni i...

Niezapomniane Zaręczyny

  Zaręczyny to bardzo ważny krok w życiu każdej pary. Ten wyjątkowy moment na zawsze pozostanie w Waszej pamięci, dlatego warto zadbać o odpowiednią scenerię oraz profesjonalną organizację zaręczyn. Piękne pałacowe wnętrza, zabytkowy park, kameralna atmosfera obiektu oraz wyśmienita kuchnia sprawiają, że Pałac Ciekocinko to idealne miejsce, by...

Weekend w Pałacu czy wczasy nad Bałtykiem?

Wczasy nad Bałtykiem to określenie, które wciąż dalekie jest od synonimu luksusu, ale to się zmienia za sprawą dawnego majątku ziemskiego przeobrażonego w luksusowy hotel butikowy, w którym możecie spędzić niezapomniany weekend w pałacu lub – decydując się na dłuższy pobyt – zaskakujące wczasy nad Bałtykiem.

Weekend w Pałacu

Zacznijmy od weekendu w Pałacu Ciekocinko, który może przyjąć postać zarówno romantycznego weekendu dla dwojga, jak i wyjazdu w gronie przyjaciół. Na miejscu czeka na Was gama atrakcji szytych na miarę, dzięki którym możecie spędzić aktywny weekend w siodle lub oddać się zabiegom relaksacyjnym w hotelowym spa. Hotel SPA Ciekocinko oferuje szeroki wachlarz luksusowych zabiegów regeneracyjnych i relaksacyjnych, podczas których Nasi Eksperci korzystają wyłącznie z produktów renomowanej marki Institut Esthederm.

Pałac Ciekocinko to także doskonałe miejsce na wypoczynek dla osób, które pragną obcować z naturą. Posadowienie kompleksu na terenie dawnego majątku ziemskiego sprzyja długim wędrówkom na łonie natury, zaś bliskość Morza Bałtyckiego zachęca do spacerów po plaży i wsłuchiwania się w szum fal.

Wczasy nad Bałtykiem

Wczasy nad Bałtykiem kojarzone są przede wszystkim z zatłoczonymi plażami i rybą smażoną na głębokim tłuszczu. Wczasy w kompleksie Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness to propozycja o z goła innym charakterze, którą kierujemy przede wszystkim do miłośników jazdy konnej, ale nie tylko. Wczasy w siodle stanowią doskonałą okazję do niezapomnianych przejażdżek konnych po plaży, jak również możliwość do doskonalenia warsztatu jeździeckiego i zarażenia swoją pasją najbliższych. A po dniu pełnym wrażeń i jeździeckich wyzwań uczestnicy wypoczynku mogą skorzystać z bogatej oferty zabiegów pielęgnacyjnych i regeneracyjnych oferowanych przez hotelowe SPA. Niczym wisienka na torcie, ofertę wypoczynkową kompleksu zwieńcza doskonała kuchnia, dzięki której wasz pobyt w majątku ziemskim Ciekocinko nabiera jeszcze bardziej wyrazistego smaku.

Pałac Ciekocinko na specjalne okazje

Kompleks Ciekocinko jest przestrzenią, która idealnie wpisuje się w zróżnicowane potrzeby gości. W zależności od Państwa oczekiwań, oferta wypoczynkowa kompleksu może stanowić cel podróży lub jej przyjemne urozmaicenie, a jej zakres możecie Państwo dostosowywać do swoich bieżących potrzeb oraz zasobów wolnego czasu.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertami świątecznymi i okolicznościowymi Pałacu Ciekocinko.