Wellness nad morzem Bałtyckim

INSTITUT ESTHERDERM
WELLNESS
HOTEL BUTIKOWY NAD MORZEM

Holistyczne podejście ukazane w rytuałach pielęgnacyjnych Instytut Esthederm zapewnią Ci odnowę duszy, ciała i umysłu.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację zabiegów pod numerem telefonu +48 784 957 746

MASAŻ CZĘŚCIOWY

MASAŻ LECZNICZY CZĘŚCIOWY

MASAŻ Ciała

SPERSONALIZOWANY MASAŻ CIAŁA CAŁOŚCIOWY

TECHNIKI MANUALNE Z CAŁEGO ŚWIATA

AROMATYCZNE RYTUAŁY

PEELING CUKROWY / SOLNY PIELĘGNACJA CIAŁA AROMATYCZNYMI MASŁAMI

PIELĘGNACJA CIAŁA

ZABIEGI NA CIAŁO- autorskiej techniki masażu

pielęgnacja twarzy

PROFESJONALNE OCZYSZCZANIE SKÓRY TWARZY 

Podstawowy zabieg profesjonalnego oczyszczania skóry. 

Zapewnia selektywne, głębokie oczyszczenie i delikatne złuszczenie skóry przy jednoczesnym zapewnieniu prawidłowego funkcjonowania warstwy hydrolipidowej. Skóra staje się wygładzona, dotleniona i gotowa na dalszą pielęgnację.

Czas trwania: 30 min

Koszt: 180  zł

WERSJA Z PEELINGIEM -Zabieg profesjonalnego oczyszczenia skóry z kwasami AHA.

Poprawia strukturę i kolor skóry poprzez usunięcie zbędnych zrogowaciałych komórek naskórka.

Czas trwania: 35 min

Koszt: 195 zł

ZABIEGI ODMŁADZAJĄCE- ZACHOWUJĄCE KAPITAŁ MŁODOŚCI NA DŁUŻEJ

ZABIEGI INTENSIVE- Intensywnie regenerujące skórę

Previous
Next

Pałac Ciekocinko to luksusowy hotel spa, który jest coraz częściej odwiedzany ze względu na oferowane tutaj zabiegi regeneracyjne i odmładzające. Inicjując hotel w dawnym majątku ziemskim pragnęliśmy zapewnić Naszym Gościom luksus, na który zasługują. Tak zrodził się pomysł na spa nad morzem, które miało być przyjemnym uzupełnieniem oferty hotelowej, a tymczasem stało się jedną z głównych atrakcji naszego kompleksu przeobrażając Pałac Ciekocinko w prawdziwy hotel spa nad morzem. Jesteśmy dumni ze strefy Wellness, którą stworzyliśmy i cieszymy się, że zyskała ona aż taką popularność wśród Naszych Gości.

WEEKEND W SPA

Beztroski pobyt w otoczeniu natury, połączony z kompleksowymi zabiegami Institut Esthederm zapewni Ci odnowę duszy, ciała i umysłu. Natura Pałacu Ciekocinko jest kluczem do wyciszenia, biologia jest esencją marki Institut Esthederm gwarantującą usprawnienie mechanizmów funkcjonowania naszej skóry – tylko RAZEM zapewnią Ci efekt całkowitego relaksu. Harmonia duszy, którą odnajdziesz w tym miejscu i harmonia ciała, którą poczujesz podczas zabiegów, sprawią, że zachowasz młodość i energię na dłużej – to unikalna forma Wellness, którą możesz posmakować tylko tutaj. Jeśli szukasz pretekstu, żeby zatrzymać się choć na chwilę i poświęcić czas sobie, weekend w spa nad morzem to doskonała okazja, żeby się zrelaksować i zregenerować. Do skorzystania z wyjątkowej oferty naszego SPA nad Bałtykiem zachęcamy zarówno osoby planujące romantyczny weekend we dwoje, jak i uczestników wydarzeń, które gości sala konferencyjna Stara Stajnia. Wraz ze wzrostem zainteresowania gości hotelowych zabiegami z zakresu odnowy biologicznej prowadzone przez hotel spa rozszerzyło zakres swojej działalności, świadcząc wysokiej jakości usługi przez siedem dni w tygodniu w dogodnych dla Gości godzinach. Dzięki temu mamy pewność, że odwiedzający Pałac Ciekocinko Goście w każdej chwili mogą liczyć na wszystko, co najlepsze. Sekretem popularności SPA Ciekocinko są luksusowe zabiegi, które wykonujemy z użyciem kosmetyków renomowanej marki Insitut Esthederm. Nasze SPA nad Bałtykiem jest jednym z nielicznych miejsc na polskim wybrzeżu oferującym tak szeroką gamę rytuałów piękna Institut Esthederm.

ZABIEGI INSTITUT ESTHEDERM

Biologia i natura procesów zachodzących w naszej skórze była inspiracją do stworzenia marki Institut Esthederm przez jej założyciela Jean-Noël Thorel’a – farmaceutę, biologa oraz specjalistę w dziedzinie biologii komórkowej. Doskonała znajomość fizjologii skóry oraz wiedza o funkcjonowaniu komórek i procesach w niej zachodzących, w tym procesach starzenia się, sprawiają, że produkty i techniki zabiegowe Institut Esthederm wpływają na biologiczne funkcjonowanie skóry. Oddziaływanie na zmysły zapewniają delikatne i lekkie konsystencje oraz subtelne zapachy każdego produktu Institut Esthederm. Lifting, drenaż oraz opracowane unikalne techniki masażu – inspirowane fizjoterapią, osteopatią, terapią holistyczną i medycyną estetyczną – stały się symbolem doskonałości w świecie kosmetyki profesjonalnej. Esencją wszystkich produktów i zabiegów Institut Esthederm jest innowacyjna, opatentowana formuła CELLULAR WATER – woda komórkowa, gwarantująca lepszą penetrację składników aktywnych w głąb skóry. Swoim składem odzwierciedla wodę, naturalnie występującą w naszej skórze. Biologicznie spowalnia procesy starzenia się i dostarcza energii komórkom skóry, aktywując ich działanie.

WYJĄTKOWE SPA NAD BAŁTYKIEM – MIEJSCE REGENERACJI DLA CIAŁA I DUCHA

Poddaj się rytuałom pielęgnacyjnym Institut Esthederm, w pełni delektuj się tym miejscem i jego urokami, zarówno w samym gabinecie odnowy biologicznej Pałacu Cekocinko, jak i poza nim. Zanurz się wszystkimi zmysłami, odpocznij. Wyłącz cywilizację, zwolnij, oddaj się magii miejsca. Pobyt w malowniczo położonym SPA nad Bałtykiem pomoże Ci przywrócić równowagę i naładować baterie pod kolejne wyzwania. To miejsce wyjątkowe, zaprojektowane specjalnie dla Ciebie. Tutaj jak nigdzie indziej nic nie zakłóci ciszy, którą można delektować się podczas wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku. Nic nie zaburza harmonii otoczenia, w którym współgranie wszystkich elementów służy Twojemu komfortowi i dobremu samopoczuciu. Prosimy o wcześniejszą rezerwację zabiegów pod numerem telefonu +48 784 957 746 REGULAMIN