hotel SPA nad morzem

Wellness nad morzem Bałtyckim

institute log

hotel spa nad morzem

Pałac Ciekocinko to luksusowy hotel spa, który jest coraz częściej odwiedzany ze względu na oferowane tutaj zabiegi regeneracyjne i odmładzające. Inicjując hotel w dawnym majątku ziemskim pragnęliśmy zapewnić Naszym Gościom luksus, na który zasługują. Tak zrodził się pomysł na spa nad morzem, które miało być przyjemnym uzupełnieniem oferty hotelowej, a tymczasem stało się jedną z głównych atrakcji naszego kompleksu przeobrażając Pałac Ciekocinko w prawdziwy hotel spa nad morzem. Jesteśmy dumni ze strefy Wellness, którą stworzyliśmy i cieszymy się, że zyskała ona aż taką popularność wśród Naszych Gości.

Weekend w SPA

Beztroski pobyt w otoczeniu natury, połączony z kompleksowymi zabiegami Institut Esthederm zapewni Ci odnowę duszy, ciała i umysłu. Natura Pałacu Ciekocinko jest kluczem do wyciszenia, biologia jest esencją marki Institut Esthederm gwarantującą usprawnienie mechanizmów funkcjonowania naszej skóry – tylko RAZEM zapewnią Ci efekt całkowitego relaksu. Harmonia duszy, którą odnajdziesz w tym miejscu i harmonia ciała, którą poczujesz podczas zabiegów, sprawią, że zachowasz młodość i energię na dłużej – to unikalna forma Wellness, którą możesz posmakować tylko tutaj.

Jeśli szukasz pretekstu, żeby zatrzymać się choć na chwilę i poświęcić czas sobie, weekend w spa nad morzem to doskonała okazja, żeby się zrelaksować i zregenerować. Do skorzystania z wyjątkowej oferty naszego SPA nad Bałtykiem zachęcamy zarówno osoby planujące romantyczny weekend we dwoje, jak i uczestników wydarzeń, które gości sala konferencyjna Stara Stajnia. Wraz ze wzrostem zainteresowania gości hotelowych zabiegami z zakresu odnowy biologicznej prowadzone przez hotel spa rozszerzyło zakres swojej działalności, świadcząc wysokiej jakości usługi przez siedem dni w tygodniu w dogodnych dla Gości godzinach. Dzięki temu mamy pewność, że odwiedzający Pałac Ciekocinko Goście w każdej chwili mogą liczyć na wszystko, co najlepsze. Sekretem popularności SPA Ciekocinko są luksusowe zabiegi, które wykonujemy z użyciem kosmetyków renomowanej marki Insitut Esthederm. Nasze SPA nad Bałtykiem jest jednym z nielicznych miejsc na polskim wybrzeżu oferującym tak szeroką gamę rytuałów piękna Institut Esthederm.

spa weekend Polska

Zabiegi Institut Esthederm

Biologia i natura procesów zachodzących w naszej skórze była inspiracją do stworzenia marki Institut Esthederm przez jej założyciela Jean-Noël Thorel’a – farmaceutę, biologa oraz specjalistę w dziedzinie biologii komórkowej. Doskonała znajomość fizjologii skóry oraz wiedza o funkcjonowaniu komórek i procesach w niej zachodzących, w tym procesach starzenia się, sprawiają, że produkty i techniki zabiegowe Institut Esthederm wpływają na biologiczne funkcjonowanie skóry. Oddziaływanie na zmysły zapewniają delikatne i lekkie konsystencje oraz subtelne zapachy każdego produktu Institut Esthederm. Lifting, drenaż oraz opracowane unikalne techniki masażu – inspirowane fizjoterapią, osteopatią, terapią holistyczną i medycyną estetyczną – stały się symbolem doskonałości w świecie kosmetyki profesjonalnej.

Esencją wszystkich produktów i zabiegów Institut Esthederm jest innowacyjna, opatentowana formuła CELLULAR WATER – woda komórkowa, gwarantująca lepszą penetrację składników aktywnych w głąb skóry. Swoim składem odzwierciedla wodę, naturalnie występującą w naszej skórze. Biologicznie spowalnia procesy starzenia się i dostarcza energii komórkom skóry, aktywując ich działanie.

Wyjątkowe SPA nad Bałtykiem – miejsce regeneracji dla ciała i ducha

Poddaj się rytuałom pielęgnacyjnym Institut Esthederm, w pełni delektuj się tym miejscem i jego urokami, zarówno w samym gabinecie odnowy biologicznej Pałacu Cekocinko, jak i poza nim.

Zanurz się wszystkimi zmysłami, odpocznij. Wyłącz cywilizację, zwolnij, oddaj się magii miejsca. Pobyt w malowniczo położonym SPA nad Bałtykiem pomoże Ci przywrócić równowagę i naładować baterie pod kolejne wyzwania.

To miejsce wyjątkowe, zaprojektowane specjalnie dla Ciebie. Tutaj jak nigdzie indziej nic nie zakłóci ciszy, którą można delektować się podczas wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku. Nic nie zaburza harmonii otoczenia, w którym współgranie wszystkich elementów służy Twojemu komfortowi i dobremu samopoczuciu.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację zabiegów pod numerem telefonu +48 784 957 746

Regulamin Wellness