Powozownia

Przenosi nas z Pałacu, gdzie szelest sukni, brzęk kryształów, szampan, diamenty i orchidee, do relaksującej, jasnej przestrzeni, gdzie podłogi z surowych desek, pobielone meble i kojące popiele jutowych zasłon…

Powozownia utrzymana w stylu Country Cottage&Sea, przenosi nas z dystyngowanych wnętrz Pałacu do relaksującej, jasnej przestrzeni. Podłogi z surowych desek, pobielone meble, kojące popiele jutowych zasłon. Ten drugi biegun wypoczynku w kompleksie Pałac Ciekocinko Hotel Resort &Wellness, jest jak wypłowiała słońcem pocztówka z Hamptons na Wschodnim Wybrzeżu Stanów Zjednoczonych.

Tu można liczyć na prawdziwe wakacje od korporacyjnego drylu. Należy się też liczyć z możliwością usłyszenia tupotu bosych, dziecięcych stóp w korytarzu, potknięcia się o deskę surfingową, czy spotkania sąsiada z pokoju obok w szortach i hawajanach.

Kameralny i niezobowiązujący charakter Powozowni, można poczuć decydując się na nocleg w jednym z 11 dostępnych tam pokoi. Każdy z dwuosobowych, oryginalnie zaaranżowanych pokoi o wysmakowanych dodatkach, komfortowych łóżkach i przestronnych łazienkach, wyposażony jest w telewizor LCD, mini bar, sejf, bezprzewodowy internet. Wszystkie pokoje mają otwierane okna, bo tutaj naprawdę warto wpuścić naturę do środka.

Dla rodzin z dziećmi oraz osób ceniących większą przestrzeń, w Powozowni czekają dwa czteroosobowe apartamenty, jeden dwupoziomowy, z drugą sypialnią na antresoli. Drugi z dużym salonem i dodatkową sypialnią.