Konferencje

Poza oczywistymi walorami wypoczynkowymi, Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness, doskonale sprawdza się też jako miejsce organizacji konferencji branżowych, wszelkiego rodzaju eventów firmowych, spotkań o charakterze formalno-biznesowym.

sala konferencyjna nad morzem

Dysponujemy zabytkową salą o powierzchni 360 m kw w Starej Stajni. Do dyspozycji Gości oddajemy też kameralne pomieszczenia Pałacowe idealne na narady i posiedzenia w węższym gronie.

Sala konferencyjna Stara Stajnia wyposażona jest w rozwiązania techniczne najwyższej klasy, systemy Audio (BOSE/Sennheiser), video, video telekonferencje. Dzięki zaawansowaniu technicznemu najwyższej klasy, gwarantujemy sprawny przebieg spotkań prowadzonych przez nawet najbardziej wymagających prelegentów. Jesteśmy również zawsze gotowi służyć wsparciem koordynatora oraz teamu techników, którzy zadbają o każdy szczegół realizowanych przez naszych Gości spotkań o charakterze biznesowym. Tworzymy prawdziwie przyjazne otoczenie dla biznesu, poprzez szeroko rozumiane wsparcie techniczne i logistyczne,

konferencje nad morzem

przy jednoczesnym nacisku na walory wizualne miejsca, spotkanie myśli technicznej z unikalnym designem, wyrafinowaną kuchnią, gwarantującym spokój, prywatność i możliwość skupienia otoczeniem. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że każdy z hotelowych pokoi, może w razie doraźnej potrzeby doskonale sprawdzić się w roli gabinetu z dala od stałego miejsca pracy.

Bezprzewodowy internet WiFi, telewizory LCD zapewniające doskonałą jakość obrazu, telefon oraz poranny serwis z bieżącą prasą, wszystko to działa synergicznie, by końcowy efekt dodania dwóch do dwóch, dał więcej niż cztery. Wszystkie te elementy pozwalają na pracę, spotkania i działania Twojej firmy w nowoczesnych i luksusowych warunkach. A gdy przyjdzie potrzeba relaksu, bogata gama szytych na miarę atrakcji jest na wyciągnięcie ręki.

Kontakt: 

e-mail:sales@palacciekocinko.pl; tel.: +48 602 482 742

Sala konferencyjna nad morzem

Sala konferencyjna Stara Stajnia to przestrzeń, która doskonale wpisuje się w charakter kompleksu, jednocześnie oferując uczestnikom konferencji możliwość skorzystania z bogatej gamy atrakcji oraz form spędzania wolnego czasu. W zależności od terminu organizacji, konferencja nad morzem może stać się integralną częścią dłuższego eventu firmowego lub stanowić odrębne wydarzenie. Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku uczestników konferencji zapraszamy do skorzystania z przejażdżek konnych oraz zabiegów relaksacyjnych w hotelowym spa.

Przedsiębiorców zainteresowanych organizacją dłuższego eventu firmowego połączonego z konferencją zachęcamy do przygotowania planu wydarzenia we współpracy z Naszym Koordynatorem. Jest to osoba, która będzie czuwała nie tylko nad sprawnym przebiegiem samej konferencji, ale również pomoże w zaplanowaniu innych atrakcji dla jej uczestników. Jedną z kluczowych atrakcji, jaka może wyróżnić Państwa wydarzenie firmowe na tle innych imprez branżowych jest możliwość zaproszenia uczestników na przejażdżkę konną po plaży.

Konferencje nad morzem z noclegiem

Zapraszając prelegentów oraz uczestników konferencji nad morze w programie wydarzenia warto uwzględnić czas wolny lub możliwość przedłużenia pobytu po zakończonym evencie. Uczestników konferencji realizowanych w Pałacu Ciekocinko zapraszamy do skorzystania z gościnności naszego hotelu, gdzie możecie się Państwo zatrzymać weekend w pałacu lub dłużej.