Wesela

Przyjęcia weselne w Pałacu i w plenerze

Wesela - zdjęcie w tekście 1

Twój wymarzony ślub nad morzem

Doskonale rozumiemy wagę Wielkiego Dnia. Wiemy jak sprawić, by rzeczywistość sprostała wyobrażeniom. Miłość tkwi w najdrobniejszych detalach, w mnogości udogodnień. Uczynimy wszystko, by Wasze marzenia odnośnie tego wyjątkowego dnia spełniały się jedno po drugim. Z przyjemnością pomożemy Wam zaplanować i poprowadzić ślubną ceremonię w wymarzonej przez Was aranżacji. Przyjmiemy Waszych bliskich i przyjaciół z naszą wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju gościnnością Pałacu Ciekocinko.

Czy będzie to oficjalny obiad, czy kameralne koktajl party, bankiet w bujnej zieleni grodu, czy w dostojnym wystroju sali balowej, przyjęcia weselne organizowane w scenerii Pałacu, przez naszego doświadczonego konsultanta ślubnego wraz z zespołem, dają pewność perfekcyjnie prowadzonej uroczystości, Wam pozostawiając przyjemność delektowania się tym Wyjątkowym Dniem, obecnością bliskich osób, szczęściem emanującym w każdym szczególe.

Wesela - zdjęcie w tekście 2

Oddając do Waszej dyspozycji nasze wyrafinowane i wytworne wnętrza, wypielęgnowany ogród i park, bogactwo smaków naszej kuchni, zawarte w niepowtarzalnym, przygotowanym specjalnie dla Was menu, poczynając od doboru win, poprzez doskonale zbalansowane dania główne, po rozkoszne desery, wciąż nie wyczerpujemy naszych możliwości.

Uroczystość z sesją na plaży lub w plenerze

Zapierające dech w piersiach aranżacje dekoratorskie, zespoły muzyczne, których nie powstydziłyby się sale koncertowe, sesje zdjęciowe na plaży lub w plenerze, na tle stada koni, taniec do rana w naszym klubie nocnym, gdzie szampańska zabawa jest czymś więcej niż prostą sumą dobrych bitów i smacznych koktajli i wreszcie noc poślubna w Apartamencie Prezydenckim…

Czy ktoś jeszcze się waha?