Wesela

PRZYJĘCIA WESELNE W PAŁACU I W PLENERZE

Twój wymarzony ślub nad morzem

Ślub i wesele nad morzem to marzenie nie jednej Młodej Pary, które możemy urzeczywistnić korzystając z dobrodziejstw majątku ziemskiego Ciekocinko zapraszającego na romantyczny weekend nad morzem. To tutaj, w wyjątkowych wnętrzach inspirowanych przełomem XIX wieku organizujemy niezapomniane wesela nad morzem, w ramach których zapraszamy wszystkich Gości na przyjęcia połączone z możliwością korzystania z wszelkich udogodnień, jakie ma do zaoferowania nasz wyjątkowy hotel spa.

Doskonale rozumiemy wagę Wielkiego Dnia. Wiemy jak sprawić, by rzeczywistość sprostała wyobrażeniom. Miłość tkwi w najdrobniejszych detalach, w mnogości udogodnień. Uczynimy wszystko, by Wasze marzenia odnośnie tego wyjątkowego dnia spełniały się jedno po drugim. Z przyjemnością pomożemy Wam zaplanować i poprowadzić ślubną ceremonię w wymarzonej przez Was aranżacji. Przyjmiemy Waszych bliskich i przyjaciół z naszą wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju gościnnością Pałacu Ciekocinko.

Czy będzie to oficjalny obiad, czy kameralne koktajl party, bankiet w bujnej zieleni grodu, czy w dostojnym wystroju sali balowej, przyjęcia weselne organizowane w scenerii Pałacu, przez naszego doświadczonego konsultanta ślubnego wraz z zespołem, dają pewność perfekcyjnie prowadzonej uroczystości, Wam pozostawiając przyjemność delektowania się tym Wyjątkowym Dniem, obecnością bliskich osób, szczęściem emanującym w każdym szczególe.

Oddając do Waszej dyspozycji nasze wyrafinowane i wytworne wnętrza, wypielęgnowany ogród i park, bogactwo smaków naszej kuchni, zawarte w niepowtarzalnym, przygotowanym specjalnie dla Was menu, poczynając od doboru win, poprzez doskonale zbalansowane dania główne, po rozkoszne desery, wciąż nie wyczerpujemy naszych możliwości, dzięki którym Wasze wesele nad morzem na długo zostanie w pamięci zaproszonych Gości.

Uroczystość z sesją na plaży lub w plenerze

Zapierające dech w piersiach aranżacje dekoratorskie, zespoły muzyczne, których nie powstydziłyby się sale koncertowe, sesje zdjęciowe na plaży lub w plenerze, na tle stada koni, taniec do rana w naszym klubie nocnym, gdzie szampańska zabawa jest czymś więcej niż prostą sumą dobrych bitów i smacznych koktajli i wreszcie noc poślubna w Apartamencie Prezydenckim… W Majątku Ciekocinko dołożymy wszelkich starań, aby Wasz ślub nad morzem był spełnieniem marzeń, których nie śmieliście wypowiadać głośno z obawy, że mogą się nie spełnić.

Ale to nie wszystko… Nowożeńców zapraszamy na romantyczny, poślubny weekend w pałacu ze wszystkimi szykanami – od wykwintnych kolacji, po zabiegi relaksacyjne w strefie Wellness&SPA. Niech weekend w naszym hotelu będzie swoistym preludium udanego miesiąca miodowego.

Czy ktoś jeszcze się waha?

 

 

1906 GOURMET RESTAURANT w pałacu ciekocionko

Restauracja jest dedykowana dla prywatnych eventów organizowanych w Kompleksie Ciekocinko, najczęściej przyjęć weselnych. 

Nieskazitelna biel porcelany, błysk polerowanych sreber, soczysta świeżość ciętych kwiatów, kaskady ciężkich, gęsto drapowanych zasłon, spływających od wysokich okien ku dębowym parkietom, obsługa kelnerska przepływająca płynnie między stolikami w swoim perfekcyjnie zgranym kontredansie, na tle secesyjnie zdobionych tapet, zabytkowych mebli, pod szlachetną patyną żyrandoli, pozostających ostentacyjnie w kontrze do lśniących automobili na podjeździe…

Inny biegun naszego kompleksu, sala po starym spichrzu o powierzchni 357 m2 i wysokość 5,25 m. Zmieści nawet 200 osób.

Nasza Sala konferencyjna nad stajnią ma powierzchnię 357 m2 i wysokość 5,25 m. Jest zabytkowym dawnym spichrzem na zboże. Sala jest wyjątkowo efektowna i unikalna w swoim rodzaju. Wielokrotnie wykorzystywana była na specjalne wydarzenia, na przykład koncertu jazowego Henryka Miskiewicza i jego córki Doroty Miśkiewicz.

Sala posiada następujące wyposażenie: profesjonalne nagłośnienie BOSE składające się z 12 głośników strefowych, 2 głośników przednich, wieży wzmacniacz i mikser, wszystko spięte z profesjonalnym rzutnikiem dużej mocy i dużym ekranem oraz kamerą wysokiej rozdzielczości zawieszoną pod sufitem. Sala jest oświetlona wieloma lampami stylu industrialnego z sufitu.

Sala jest bardzo jasna, posiada szeregi okien na dwóch wysokościach. Podłoga drewniana sosnowa, na miesiąc kwiecień będzie po całkowitej renowacji powierzchni. Sala posiada dwa wejścia schodami drewnianymi, jedno bezpośrednio przy głównej alei parkowej, bez konieczności wchodzenia w wygrodzoną strefę stajni.

Sala posiada dwie oddzielne wieloosobowe łazienki z wejściem bezpośrednio z sali oraz zaplecze kuchenne.

Oczywiście jest możliwość podniesienia sceny osoby prowadzącej, biorąc pod uwagę bardzo dużą wysokość sali (5,25m)

A może przyjęcie w plenerze?

KONTAKT: 

e-mail:sales@palacciekocinko.pl; tel.: +48 602 482 742