Stadnina koni ciekocinko
Kryta Hala, Zewnętrzne Areny & Hotel dla Koni
HOTEL BUTIKOWY NAD MORZEM

Stadnina koni ciekocinko

Majątek Ziemski Ciekocinko to wyjątkowy butikowy hotel i Stadnina Koni położone niedaleko najpiękniejszych, dzikich plaż Morza Bałtyckiego. To właśnie tu dwa razy do roku odbywały się największe międzynarodowe zawody jeździeckie organizowane w Polsce – BALTICA EQUESTRIAN TOUR, z udziałem najwybitniejszych jeźdźców z całego Świata.

 
0
Boksów w Hotelu dla Koni
0
Zewnętrzne Międzynarodowe Areny Europejskiego Standardu
0
Kryta i Oświetlona Sportowa Ujeżdżalnia

Zapraszamy na zewnętrzne parkury.

Posiadamy 2 zewnętrzne Międzynarodowe Areny Europejskiego Standardu. Naszym marzeniem jest przybliżyć sport jeździecki szerokiej publiczności, ukazać jego piękną i dynamiczną stronę, bo wierzymy, że jeździectwo jest zapisane w naszym DNA, jest częścią naszego narodowego genotypu, a tym którzy nie chcą szukać tak głęboko, jest w stanie dostarczyć wielu wzruszeń i emocji na poziomie czystej, sportowej rywalizacji.

Zapraszamy również na treningi z własnym koniem.

CENNIK STADNINY CIEKOCINKO

Masz pytania? Zadzwoń

tel: +48 668 497 550

Kryta Hala

Hala kryta o wymiarach 30m x 70m to obiekt unikalny na skalę Polski. Posiada ona profesjonalne oświetlenie i ogrzewanie. Jest idealnym miejscem na wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe, które potrzebują gwarancji odbycia się nawet w przypadku opadów deszczu.

Hala posiada doskonale przygotowane podłoże z piasku kwarcowego Premix, aluminiowe przeszkody z serii Beck + Heun Premium Line – wszystko to będzie dostępne dla Ciebie i twojego Przyjaciela w Stajni Ciekocinko.

CENNIK STADNINY CIEKOCINKO

Masz pytania? Zadzwoń

tel: +48 668 497 550

Hotel dla Koni

Zabytkowa stajnia z 1906 roku pełniąca funkcję hotelu dla koni z pełną obsługą i wyżywieniem, po generalnej rewitalizacji i przebudowie, oferuje 18 boksów o powierzchni 16m² każdy, solarium, myjnię, siodlarnię, salę klubową z widokiem na plac treningowy oraz zaplecze socjalne.

Tradycyjna angielska stajnia oferuje 12 boksów o powierzchni 12m2 każdy.

CENNIK STADNINY CIEKOCINKO

Masz pytania? Zadzwoń

tel: +48 668 497 550

TO NIE TYLKO STADNINA KONI
Zobacz co na Ciebie czeka.

120 HEKTARÓW aKTYWNOŚCI DLA CIEBIE

Hotel, Restauracje, Wellness, Jeziora. Wypoczynek nad Morzem Bałtyckim

Hotel Pet Friendly

Niedaleko Pięknych Plaż

Siłownia

Strefa leżakowa i hamaki

ZORGANIZUJEMY DLA CIEBIE WSZYSTKO
Powiedz nam czego potrzebujesz
Zapraszamy