Pałac

Luksusowe pokoje w pałacu

Naciśnięcie każdej z 30 klamek i przekroczenie progu dowolnego pokoju gwarantuje estetyczną ucztę w jednym z trzech preferowanych we wnętrzach stylu: secesji, artdeco i biedermeier.

Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness oddaje do dyspozycji swoich Gości 30 apartamentów znajdujących się w zabytkowych wnętrzach pałacu z 1910 roku, odrestaurowanych z niespotykaną dbałością o detal, zgodnie z oryginalnymi założeniami projektu, tak by przywrócić mu dawne piękno. Zanurzony w zieleni budynek, otoczony starodrzewem i bujną roślinnością, soczystą i nasyconą kolorami aż do późnej jesieni, hojnie rozdziela widoki, nie różnicując pokoi pod tym względem. Panorama z każdego okna prowadzi wzrok tylko ku pięknym obrazom.

Hotel Butikowy nad morzem bałtyckim

Obiekt realizuje założenia hotelu butikowego, poprzez indywidualną, autorską aranżację wnętrz, niepowtarzalne umeblowanie i wyposażenie każdego z 30 apartamentów. Tutaj nic nie jest przypadkowe, a silna potrzeba spersonalizowania każdego z wnętrz, tak by spełniało oczekiwania Gości o ukształtowanych gustach, znalazła swój wyraz nawet w nazwach, jakie nadano każdemu z pokoi, upamiętniając w ten sposób znane w historii jeździectwa konie sportowe.

Naciśnięcie każdej z trzydziestu klamek i przekroczenie progu dowolnego pokoju, gwarantuje estetyczną ucztę w jednym z trzech preferowanych we wnętrzach stylu: secesji, artdeco i biedermeier.

Najlepsze wyposażenie

Oryginalne zabytkowe meble i przedmioty użytkowe, po odrestaurowaniu, zostały selektywnie wybrane i dopasowane przez właścicieli hotelu tak, by zgromadzone w zamkniętej przestrzeni wypełniły ją w sposób unikalny, luksusowy i płynnie połączyły się ze współczesnym, stylistycznie spójnym wyposażeniem łazienek, do których armaturę i ceramikę dostarczyły czołowe brytyjskie manufaktury: Perrin&Rowe oraz Lefroy Brooks. Porcelanowe kafle Metro Tiles 1901, czy ułożone na podłogach wiktoriańskie płytki Original Style, każdą łazienkę zamieniają w jedyny w swoim rodzaju pokój kąpielowy. Bądźmy szczerzy, Wielki Gatsby nie wybrałby lepiej.

W imponującym otoczeniu Pałacu, sztuka przyjmowania gości realizowana jest w 30 komfortowych pokojach i apartamentach, wyposażonych standardowo w telewizory LCD, bezprzewodowy internet Wi-Fi, mini bar, telefon, suszarkę do włosów. Wszystkie pokoje w Pałacu mają otwierane okna, o zgodnej z wyznacznikiem epoki pochodzenia obiektu, skrzynkowej konstrukcji.