Pokoje

Tam gdzie kręta droga, wiodąca przez kaszubskie lasy i wioski kończy się przed wykutą w metalu bramą, ozdobioną proporcami z liściem dębu i sylwetkami koni, tam zaczyna się jedna z piękniejszych przygód w życiu tego, kto bramę tę przekroczy.

 

Po tej stronie raju, dębowa aleja poprowadzi Was przez morze zieleni, aż po wysypany jasnymi otoczakami podjazd Hotelu, gdzie od tej chwili możecie zdać się na wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju serwis Pałacu Ciekocinko Hotel Resort & Wellness. Tu wszystko jest na wysokim C. Począwszy od standardu obiektu, poprzez jakość obsługi, błysk sreber i brzęk porcelany w pałacowej restauracji, radosne pyk!, kolejnych odkorkowywanych butelek, szelest gęsto tkanych zasłon, promienie słońca ślizgające się po secesyjnych tapetach, barwionych tak jak 100 lat temu w manufakturze Bradbury & Bradbury w Kalifornijskim San Francisco.

Zanurzony w zieleni budynek, otoczony starodrzewem i bujną roślinnością, soczystą i nasyconą kolorami aż do późnej jesieni, hojnie rozdziela widoki, nie różnicując pokoi pod tym względem. Panorama z każdego okna prowadzi wzrok tylko ku pięknym obrazom. Tutaj nic nie jest przypadkowe. Obiekt realizuje założenia hotelu butikowego, poprzez indywidualną, autorską aranżację wnętrz, niepowtarzalne umeblowanie i wyposażenie każdego apartamentu.