TRASĄ S6 DOJEDZIESZ DO NAS SZYBCIEJ

06 lut TRASĄ S6 DOJEDZIESZ DO NAS SZYBCIEJ

TRASĄ S6 DOJEDZIESZ DO NAS SZYBCIEJ

Mieszkasz w Trójmieście lub jego okolicach? Może jeszcze nie wiesz, że Twój przejazd do Pałacu Ciekocinko zajmie Ci teraz niecałą godzinę. Dzięki otwarciu nowego odcinka drogi ekspresowej S6, czyli Trasy Kaszubskiej już w ciągu kilkudziesięciu minut możesz dosłownie przenieść się w czasie i zagościć w pałacowych progach.

Piękne wnętrza stworzone z dbałością o każdy detal, kameralna atmosfera, wykwintna kuchnia, zabytkowy park, strefa wellness i bliskość dzikich nadbałtyckich plaż czynią Pałac Ciekocinko miejscem wyjątkowym. Po aktywnościach i wypoczynku na świeżym powietrzu zapraszamy do naszej restauracji Luneta & Lorneta Bisto Club na degustację wyszukanych dań przygotowanych przez naszego Szefa Kuchni. Na dobre zakończenie dnia polecamy relaks i zabiegi pielęgnacyjne w naszej strefie wellness, kieliszek dobrego wina w salonie, partię bilarda lub … ciszę pałacowej biblioteki.

Wszystkim gościom, którzy zdecydują się na nocleg w Pałacu Ciekocinko po raz pierwszy, z przyjemnością sprezentujemy butelkę wina do kolacji, które podkreśli walory wybranych potraw.

Teraz do Pałacu Ciekocinko dużo bliżej!

Poznaj szczegóły https://palacciekocinko.pl/oferta/trasa-s6-dojedziesz-do-nas-szybciej/

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

tel. +48  608 002 220  | 

email: hotel@palacciekocinko.pl | 

www.palacciekocinko.pl