ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA NAD MORZEM

02 lis ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA NAD MORZEM

Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness, to wymarzone miejsce, by poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia i jednocześnie najlepszy prezent jaki można sprawić sobie i swoim bliskim.

Decydując się na Boże Narodzenie w naszym hotelu Nasi Goście mogą nie tylko zapomnieć o wszystkich obowiązkach związanych z przygotowywaniem świątecznych potraw, ale również skorzystać z odrobiny relaksu, dzięki czemu to Boże Narodzenie będzie naprawdę wyjątkowe i na długo zagości w pamięci. Zapraszamy do korzystania z bogatej oferty atrakcji Pałacu Ciekocinko, zarówno tych plenerowych jak jazda konna, jak i tych w przytulnych i ciepłych wnętrzach hotelu jak rytuały pielęgnacyjne w naszym SPA nad Bałtykiem.

Dla wszystkich chcących zaangażować się w świąteczne przygotowania mamy również plan działania godny co najmniej pomocnika Świętego Mikołaja – to wspólne dekorowanie ogromnej choinki, kolędowanie przy wigilijnym stole, udział w pasterce, nocna wyprawa do stajni, by przekonać się osobiście o czym też rozprawiają nasze konie wraz w wybiciem północy…

ŚWIĘTA NAD MORZEM Z ATRAKCJAMI DLA DZIECI

Nasz hotel to miejsce przyjazne dzieciom, w którym Najmłodsi Goście nie mają czasu na nudę. Święta Bożego Narodzenia nie są tutaj wyjątkiem. Wszystkie chętne elfy zaprosimy do wspólnej zabawy, dzięki której Najmłodsi jeszcze lepiej wczują się w świąteczną atmosferę, podczas gdy rodzice będą mieli chwilę czasu dla siebie.

Dowiedz się więcej.