Pakiety Wellness

Esencją wszystkich produktów i zabiegów Institut Esthederm jest innowacyjna, opatentowana formuła CELLULAR WATER – woda komórkowa, gwarantująca lepszą penetrację składników aktywnych w głąb skóry. Swoim składem odzwierciedla wodę, naturalnie występującą w naszej skórze. Biologicznie spowalnia procesy starzenia się i dostarcza energii komórkom skóry, aktywując ich działanie.

Poddaj się rytuałom pielęgnacyjnym Institut Esthederm, w pełni delektuj się tym miejscem. Poznaj nasze Wellness Nad Morzem Bałtyckim.

 

Pakiet REGENERACJA DŁONI I STÓP

Czas trwania: ok 75 min

Rytuał odżywczo-nawilżający dłoni i stóp. Pierwszym etapem pielęgnacji jest kąpiel, następnie usunięcie martwego naskórka poprzez peeling, opracowanie i skrócenie paznokci, maska regenerująca i odpowiednio dobrany krem pielęgnacyjny.

Zabieg cudownie odżywia i zmiękcza skórę dłoni i stóp, dając niesamowite doznania zmysłowe. Aktywne składniki wygładzają skórę oraz zapobiegają szorstkości i przesuszaniu.

Dodatkowo malowanie paznokci regenerującą odżywką w cenie pakietu.

Poczęstunek aromatyczną herbatą lub kawą 

Cena pakietu: 160 zł

Pakiet ODNOWA

Czas trwania: ok 2 godzin

Pakiet zawiera:

 • Indywidualną konsultację kosmetologiczną z doborem pielęgnacji domowej oraz zabiegowej
 • BODY ESSENTIAL – Zabieg oczyszczający całego ciała BODY ESSENTIAL to procedura podstawowa, przygotowująca ciało do każdego zabiegu pielęgnacyjnego, ujędrniającego, drenującego. Pozwala w delikatny sposób usunąć martwe komórki warstwy rogowej naskórka, wygładzić i pobudzić w przyjemny i relaksujący sposób całe ciało. Długie, głębokie, rotacyjne ruchu w połączeniu ze zmieniającą się teksturą CELLULAR WATER GENTLE SCRUB relaksują i odprężają. Skóra po zabiegu jest gładka, delikatna (miękka) i aksamitna w dotyku. 
 • OSMOCLEANUnikalna metoda głębokiego oczyszczenia skóry. Istotny etap każdego zabiegu Institut Esthederm, ułatwiający szybszą penetrację składników aktywnych dowolnej pielęgnacji. Oczyszczający i odświeżający skórę zabieg dzięki opatentowanej formule Skin Balance System stymuluje naturalne mechanizmy obronne skóry i aktywuje fl orę saprofi tyczną. Zapewnia selektywne, głębokie oczyszczanie i delikatne złuszczanie skóry przy jednoczesnym zapewnieniu prawidłowego funkcjonowania warstwy hydrolipidowej. Skóra staje się widocznie wygładzona, dotleniona i gotowa na dalszą pielęgnację. 
 • Poczęstunek aromatyczną herbatą lub kawą

 

Cena pakietu: 320 zł

Pakiet RELAKS CIAŁO

Czas trwania: ok 2 godziny

Pakiet zawiera:

 • Indywidualną konsultację kosmetologiczną z doborem pielęgnacji domowej oraz zabiegowej
 • BODY ESSENTIAL – Zabieg oczyszczający całego ciała BODY ESSENTIAL to procedura podstawowa, przygotowująca ciało do każdego zabiegu pielęgnacyjnego, ujędrniającego, drenującego. Pozwala w delikatny sposób usunąć martwe komórki warstwy rogowej naskórka, wygładzić i pobudzić w przyjemny i relaksujący sposób całe ciało. Długie, głębokie, rotacyjne ruchu w połączeniu ze zmieniającą się teksturą CELLULAR WATER GENTLE SCRUB relaksują i odprężają. Skóra po zabiegu jest gładka, delikatna (miękka) i aksamitna w dotyku. 
 • AUTORSKI MASAŻ PAŁACU CIEKOCINKO – Kierujemy się zindywidualizowanym podejściem do każdego z naszych Gości, dlatego stworzyliśmy wyjątkowy, holistyczny rytuał będący esencją kultury SPA Dalekiego Wschodu oraz wiedzy masażystów Pałacu Ciekocinko. To zbalansowana mieszanka technik mająca swoje źródło w masażach egzotycznych. Masaż wykorzystuje ciepły, wonny olej dobierany indywidualnie do potrzeb Gości. 
 • Poczęstunek aromatyczną herbatą lub kawą

 

Cena pakietu: 400 zł

Pakiet LUKSUSOWY w INSTITUT ESTHEDERM

Czas trwania: ok 6,5 godziny

Pakiet zawiera:

 • Indywidualną konsultację kosmetologiczną z doborem pielęgnacji domowej oraz zabiegowej
 • BODY ESSENTIAL – Zabieg oczyszczający całego ciała BODY ESSENTIAL to procedura podstawowa, przygotowująca ciało do każdego zabiegu pielęgnacyjnego, ujędrniającego, drenującego. Pozwala w delikatny sposób usunąć martwe komórki warstwy rogowej naskórka, wygładzić i pobudzić w przyjemny i relaksujący sposób całe ciało. Długie, głębokie, rotacyjne ruchu w połączeniu ze zmieniającą się teksturą CELLULAR WATER GENTLE SCRUB relaksują i odprężają. Skóra po zabiegu jest gładka, delikatna (miękka) i aksamitna w dotyku 
 • AUTORSKI MASAŻ PAŁACU CIEKOCINKO – Kierujemy się zindywidualizowanym podejściem do każdego z naszych Gości, dlatego stworzyliśmy wyjątkowy, holistyczny rytuał będący esencją kultury SPA Dalekiego Wschodu oraz wiedzy masażystów Pałacu Ciekocinko. To zbalansowana mieszanka technik mająca swoje źródło w masażach egzotycznych. Masaż wykorzystuje ciepły, wonny olej dobierany indywidualnie do potrzeb Gości 
 • ZABIEG NA TWARZ INTENSYWNIE REGENERUJĄCY SKÓRĘ Intensive Hyaluronic, Spiruline, Vitaminum C; Intensywna kuracja oparta na wysoce skoncentrowanych składnikach, polecana także jako kontynuacja zabiegów medycyny estetycznej dla podtrzymywania efektów na dłużej 
 • MANICURE 
 • PEDICURE 
 • Lunch Wellness przygotowany przez Szefa Kuchni 
 • Poczęstunek aromatyczną herbatą lub kawą

 

Cena pakietu: 970 zł

REZERWACJE: 

e-mail: spa@palacciekocinko.pl; tel.: +48 784 957 746