Pakiety Wellness w Pałacu Ciekocinko, z których możesz skorzystać

15 paź Pakiety Wellness w Pałacu Ciekocinko, z których możesz skorzystać

Połączenie urlopu nad morzem z troską o zdrowie i urodę wydaje się być idealnym pomysłem na wypoczynek. Osoby, które chcą właśnie tak spędzić czas mogą zdecydować się na odwiedziny w Pałacu Ciekocinko. To nietuzinkowy hotel butikowy zlokalizowany w miejscowości Choczewo. Oprócz niezwykle stylowych wnętrz posiada również luksusową strefę Wellness, która zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających.
Pobyt w hotelu butikowym, jakim jest Pałac Ciekocinko jest obietnicą udanego wypoczynku. Przebywający tu goście mogą bowiem korzystać nie tylko ze wszystkich uroków nadmorskiej miejscowości, ale także odpoczywać w stylowych wnętrzach. Uzupełnieniem tego sielskiego obrazka ma szansę stać się pyszna, autorska kuchnia i luksusowa strefa Wellness. Pakiety pobytowe obejmują odnowę, zabiegi kosmetologiczne na twarz oraz relaksacyjne na ciało. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Pakiety Wellness w Pałacu Ciekocinko

Bez względu na to, czy planujesz dłuższy urlop nad morzem czy przyjeżdżasz tu tylko w ramach weekendowego relaksu, warto w swoim planie pobytu uwzględnić odwiedziny w pałacowym Wellness. Zabiegi, które wykonują najlepsi kosmetolodzy czy masażyści obejmują pielęgnację twarzy i ciała. Uzupełnieniem oferty są posiłki i napoje serwowane gościom, a także indywidualne konsultacje ze specjalistami.
W Pałacu Ciekocinko możesz skorzystać z następujących wariantów pakietów Wellness:
• Pakiet Odnowa — w czasie 2 godzin wykonywane są zabiegi oczyszczające Body Essential i Osmoclean. Poczujesz przyjemne odprężenie, a przy tym odnotujesz poprawę kondycji skóry, poprzez jej ujędrnienie czy wygładzenie.

• Pakiet Kosmetologiczny — uwzględnia zabiegi OSMOCLEAN lub OSMOPEEL oraz zabieg spersonalizowany Instytut Esthederm.

• Pakiet Relaks Ciało — 2,5- godzinny pakiet uwzględnia indywidualną konsultację kosmetologiczną, autorski masaż Pałacu Ciekocinko oraz Body Essential z długimi, głębokimi, rotacyjnymi ruchami w połączeniu ze zmieniającą się teksturą CELLULAR WATER GENTLE SCRUB, które relaksują i odprężają.

• Pakiet luksusowy w Institut Esthederm — a może dłuższy pobyt w SPA? W ciągu prawie 7 godzin kosmetolog zatroszczy się o Twoje ciało, twarz, dłonie i stopy, a w międzyczasie szef kuchni zaprosi Cię na wyborny lunch z kawą lub herbatą.
Wykup pobyt dla siebie lub w prezencie dla bliskiej osoby. Trudno wyobrazić sobie bardziej trafiony upominek.

Dlaczego warto skorzystać ze strefy Wellness?

Zabiegi w strefie Wellness nie trwają bardzo długo, zatem mogą stanowić element urlopu nad morzem. Czasu wystarczy zarówno na odnowę, jak również skorzystanie z uroków piaszczystych plaż, zielonych lasów i oczywiście szumiącej wody. Po męczącym dniu spędzonym w końskim siodle czy na rowerze lub po całym dniu zażywania kąpieli słonecznych wiele osób marzy o masażu. Osoby, które przybywają do Pałacu Ciekocinko w poszukiwaniu wytchnienia od szumu wielkiego miasta, na pewno z chęcią poddadzą się zabiegom oczyszczającym.