Jaki hotel nad morzem wybrać?

02 sty Jaki hotel nad morzem wybrać?

Oferta turystyczna polskiego wybrzeża jest bardzo bogata. Obfituje w hotele o zróżnicowanym standardzie, pensjonaty oraz prywatne kwatery. Planując urlop lub weekend nad morzem możemy zdecydować się na pobyt z wyżywieniem lub sam nocleg. Jak w tej niezwykle bogatej i zróżnicowanej ofercie turystycznej wybrać hotel nad morzem, który najlepiej spełni nasze oczekiwania?

Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness

Historia Pałacu Ciekocinko Hotel Resort & Wellness sięga 2004 roku, kiedy obecny właściciel obiektu postanowił uratować dawny majątek ziemski zakładając na jego terenie hotel, który przywrócił zabudowaniom majątku ich dawno utracony blask. Na terenie Majątku Ciekocinko powstał hotel butikowy o wysokim standardzie, który dzisiaj doskonale wpisuje się w wymagania i oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Obok hotelu działa Stadnina Koni Ciekocinko, która stanowi integralną część kompleksu Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness. Obie inwestycje były tak zaplanowane i zrealizowane, żeby w efekcie końcowym jedna stała się dopełnieniem drugiej.

Obecnie hotel Pałac Ciekocinko to miejsce chętnie wybierane przez amatorów jeździectwa z całej Polski, którzy doceniają przepięknie odrestaurowaną stajnię wraz z pomieszczeniami pomocniczymi oraz zadaszoną halę do jazdy, gdzie można szlifować umiejętności jeździeckie niezależnie od kaprysów aury.

Czy Pałac Ciekocinko to hotel dla nas?

Jeździectwo jest silnie związane z hotelem, ale z oferty Pałacu Ciekocinko korzystają nie tylko miłośnicy końskiej jazdy. Ten niezwykle oryginalny hotel butikowy przyciąga Gości z różnych zakątków Polski swoją oryginalnością i niecodziennością – w końcu to miejsce o niezwykle bogatej historii, którą – jeśli się wsłuchać w szepty wokoło – można usłyszeć niemal na każdym kroku.

Nasz hotel to także jedno z najlepiej i najprężniej działających przyhotelowych SPA na wybrzeżu Bałtyku. Swoją popularność zyskało za sprawą wysokiego standardu obsługi oraz naprawdę skutecznych rytułałów pielęgnacyjnych, które widocznie zmniejszają skutki procesu starzenia się skóry i skutecznie go opóźniają. Swoje wyjątkowe działanie zawdzięczają kosmetykom oraz technikom zabiegowym Institut Esthederm Paris.

Dogodna lokalizacja Pałacu, który znajdziesz w malowniczej scenerii kaszubskich lasów sprzyja spędzaniu czasu na wolnym powietrzu. Niedaleko stąd na piaszczystą plażę, niedaleko do lasu… Jeśli tyko masz ochotę zwolnić na chwilę i poobcować z naturą, hotel Pałac Ciekocinko to miejsce, które z pewnością Cię nie rozczaruje.