Gdzie znajdę dobre SPA nad morzem?

hotel SPA nad morzem

02 sty Gdzie znajdę dobre SPA nad morzem?

Wybierając hotel SPA nad morzem warto zwrócić uwagę na zakres oferowanych zabiegów oraz ich dopasowanie do naszych indywidualnych potrzeb. W przeciwnym razie może się okazać, iż mimo pobytu w hotelu ze SPA nie skorzystamy z żadnego zabiegu pielęgnacyjnego. Powodem może być ograniczona oferta SPA lub całkowite niedopasowanie specyfiki wykonywanych zabiegów do naszych potrzeb. Dlatego uwadze osób poszukujących dobrego SPA nad morzem polecamy ofertę Pałacu Ciekocinko.

Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness

Pałac Ciekocinko to luksusowy hotel SPA nad Morzem Bałtyckim, który zyskuje coraz większą popularność ze względu na oferowane w hotelowym SPA zabiegi regeneracyjne i odmładzające na bazie wysokiej jakości preparatów i kosmetyków Institut Esthederm Paris.

Pierwotny projekt hotelu na terenie dawnego majątku ziemskiego zakładał stworzenie przestrzeni, które będą zachwycały i rozpieszczały Gości. Z czasem okazało się, że nadbałtyckie SPA mające stanowić przyjemne „uzupełnienie” pobytu w hotelu Pałac Ciekocinko zaczęło żyć własnym życiem. Dziś to prężnie działający i nieustannie rozwijający się Gabinet Odnowy Biologicznej, w którym możemy skorzystać z ekskluzywnych rytuałów pielęgnacyjnych przynoszących relaks dla cała i umysłu.

Institut Esthederm Paris

W naszym SPA nad Bałtykiem korzystamy wyłącznie z preparatów i kosmetyków francuskiej marki Institut Esthederm. Zaufaliśmy jej, ponieważ zrodziła się z doskonałej znajomości i zrozumienia fizjologii skóry oraz funkcjonowania jej komórek oraz procesów w niej zachodzących. Dzięki temu produkty i techniki zabiegowe Institut Esthederm charakteryzują się rzeczywistym wpływem na biologiczne funkcjonowanie skóry, czego rezultaty widzimy y wyraźnej poprawie jakości skóry oraz spowolnieniu procesów jej starzenia się.

Sekretem efektywności wszystkich produktów i zabiegów Institut Esthederm jest innowacyjna formuła CELLURAL WATER, która gwarantuje jeszcze lepszą penetrację składników aktywnych w głąb skóry. Wnikając w głąb skóry woda komórkowa (CELLURAL WATER) nie tylko spowalnia procesy starzenia się skóry, ale przede wszystkim odżywia komórki skóry i dostarcza im energii.

Gdzie szukać dobrego SPA na weekend?

SPA działające przy Pałacu Ciekocinko to doskonałe miejsce na odprężający weekend, zwłaszcza dla osób, które przepadają za jazdą konną lub dopiero chciałyby spróbować swoich sił w siodle. Nic nie stoi na przeszkodzie połączenia lekcji jazdy z odprężającymi i odmładzającymi zabiegami SPA, zwłaszcza że nasze SPA działa przez siedem dni w tygodniu, elastycznie dostosowując godziny swojej pracy do oczekiwań Gości hotelu.