Gdzie wybrać się na ferie nad morze?

02 Sty Gdzie wybrać się na ferie nad morze?

Wydawać by się mogło, że Morze Bałtyckie to niezbyt popularny kierunek wyjazdów zimowych. Tymczasem coraz więcej Gości odwiedza nasz hotel właśnie w ferie zimowe. Czemu ferie nad morzem zawdzięczają swoja popularność?

Zima nad morzem

Zima nad morzem bywa różna. W Majątku Ziemskim Ciekocinko każdego roku w tym okresie czas zdaje się zwalniać, oferując Naszym Gościom niepowtarzalną okazję do odpoczynku i relaksu w zaciszu eleganckich wnętrz hotelu Pałac Ciekocinko. Zimą o upływającym czasie przypominają tu jedynie zabytkowe zegary, ale nikt się nimi specjalnie nie interesuje, bo każdy zatopiony jest w swoich małych przyjemnościach. W pałacowej bibliotece spotkać można miłośników literatury, którzy w objęciach ukochanych książek oddają się przyjemności lektury. W hotelowym SPA na miłośników odprężających rytuałów czekają rozgrzewające i odprężające masaż ciepłymi kamieniami, a trzaskający żywo na kominku ogień zachęca do rozgoszczenia się z kieliszkiem wina lub grzańcem w sali kominkowej. Na miłośników długich spacerów czeka natomiast najpiękniejsza na polskim wybrzeżu plaża, która zimą prezentuje się wręcz zjawiskowo.

Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness to doskonałe miejsce nie tylko dla amatorów odpoczynku w rytmie slow. To także miejsce dla osób oszukujących wrażeń, na przykład w siodle…

Jeździeckie ferie nad morzem

Działająca przy hotelu Stadnina Koni Ciekocinko jest integralną częścią kompleksu, oferując Gościom hotelowym niepowtarzalną okazję do tego, żeby przekonać się jak pięknym i wdzięcznym sportem jest jeździectwo. Stadnina działa przez cały rok. Sprzyja temu zadaszona hala, w której możemy szlifować nasze umiejętności jeździeckie niezależnie do kaprysów aury. Dodatkowo bardziej doświadczonych jeźdźców zapraszamy na wycieczki w teren. Nie ma nic piękniejszego od podziwiania okolicy z wysokości końskiego grzbietu.

Ferie w siodle to formuła, która ma wiele oblicz. Osoby zainteresowane obozami jeździeckimi zapraszamy zarówno na obozy zorganizowane, jak i lekcje indywidualne. Nasza kadra to wysoko wykwalifikowani i doświadczeni eksperci, pod okiem których Goście Pałacu Ciekocinko zdobywają pierwsze szlify w siodle, a z czasem doskonalą swoje umiejętności i startują w organizowanych przez Stadninę Koni Ciekocinko zawodach.

Jeśli planujesz ferie nad morzem lub przeciwnie, zastanawiasz się czy spędzanie zimy nad Bałtykiem to dobry pomysł, koniecznie zapoznaj się z zimową ofertą Pałacu Ciekocinko, w którym ferie mogą być czasem wyciszenia się i relaksu lub okazją do zdobywania nowych szlifów w siodle.