Gdzie możemy wybrać się do SPA we dwoje?

02 Sty Gdzie możemy wybrać się do SPA we dwoje?

Weekend SPA może być doświadczeniem indywidualnym lub relaksem dla dwojga. Wszystko zależy od tego, czy chcemy skorzystać z rytuałów pielęgnacyjnych wraz z naszym partnerem/partnerką lub przyjaciółką. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów SPA Ciekocinko oferuje unikalny weekend SPA dla dwojga. SPA dla dwojga to niezwykle elastyczna oferta, która może obejmować zarówno romantyczny masaż dla par, jak i relaksacyjne i odprężające zabiegi na ciało, podczas których osobom poddawanym zabiegom zapewniamy swobodną przestrzeń do rozmowy i cieszenia się swoim towarzystwem.

Czy SPA Ciekocinek to dobre miejsce na weekend dla dwojga?

SPA działające przy Pałacu Ciekocinek to profesjonalny Gabinet Odnowy Biologicznej oferujący bardzo wysokie standardy obsługi Klientów. Wysoki standard, eleganckie wnętrza i korzystanie wyłącznie z kosmetyków oraz technik zabiegowych Institut Esthederm Paris sprawiły, że SPA mające być przyjemnym dodatkiem do wizyty w Majątku Ziemskim Ciekocinko stało się jednym z jego głównych atrakcji. Każdego roku hotel Pałac Ciekocinek gości setki osób, które zdecydowały się odwiedzić nasz Majątek Ziemski ze względu na możliwość skorzystania z oferty jednego z najprężniej działających i rozwijających się ośrodków Wellness nad Bałtykiem. Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania Gości hotelowych SPA Ciekocinek wykracza daleko poza standardową obsługę. To czyni je doskonałym wyborem także na weekend dla par.

Przestrzenne gabinety zabiegowe, profesjonalny i dyskretny personel, możliwość korzystania z poczęstunku podczas zabiegu – to wszystko sprawia, że wyjście do SPA może być romantyczną randką lub przyjemnym spotkaniem z przyjaciółką. Coraz częściej z możliwości jednoczesnego korzystania z zabiegów regeneracyjnych korzystają również klienci biznesowi, dla których wspólna wizyta w SPA stanowi połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Czego oczekiwać od zabiegów dla par?

Zabiegi dla dwojga mogą mieć bardzo zróżnicowany charakter, dlatego nie powinny nas zdziwić pytania personelu dotyczące relacji osób planujących wspólną wizytę w SPA. Jak już zdążyliśmy wspomnieć z takich zabiegów coraz częściej korzystają nie tylko pary będące w związkach, ale również przyjaciółki i przyjaciele oraz partnerzy biznesowi, dla których wspólna wizyta w Gabinecie Odnowy Biologicznej to okazja do odbycia rozmowy o interesach w bardziej nieformalnej atmosferze. Możemy być również zapytani o formułę zabiegu, którą personel każdorazowo dopasowuje do naszych indywidualnych oczekiwań i potrzeb.