DŁUGI WEEKEND MAJOWY Z WŁASNYM KONIEM

23 lut DŁUGI WEEKEND MAJOWY Z WŁASNYM KONIEM

Spędź długi weekend w Majątku Ziemskim Ciekocinko razem ze swoim przyjacielem.

Majątek Ziemski Ciekocinko to wyjątkowy butikowy hotel i Stadnina Koni położone niedaleko najpiękniejszych, dzikich plaż Morza Bałtyckiego. To właśnie tu dwa razy do roku odbywały się największe międzynarodowe zawody jeździeckie organizowane w Polsce – BALTICA EQUESTRIAN TOUR, z udziałem najwybitniejszych jeźdźców z całego Świata.

Serdecznie zapraszamy dorosłych, młodzież oraz dzieci razem ze swoimi końmi na Majowy wypoczynek do najpiękniejszej Stadniny Koni w Polsce! Będziecie mogli skorzystać z naszej wyjątkowej jeździeckiej infrastruktury.

Zabytkowa stajnia z 1906 roku pełniąca funkcję hotelu dla koni z pełną obsługą i wyżywieniem, po generalnej rewitalizacji i przebudowie, oferuje 18 boksów o powierzchni 16m² każdy, solarium, myjnię, siodlarnię, salę klubową z widokiem na plac treningowy oraz zaplecze socjalne.

Tradycyjna angielska stajnia oferuje 12 boksów o powierzchni 12m2 każdy.

Profesjonalne dwie zewnętrzne międzynarodowe Areny Europejskiego standardu i jedna kryta i oświetlona sportowa ujeżdżalnia z doskonale przygotowanym podłożem z piasku kwarcowego Premix, aluminiowe przeszkody z serii Beck + Heun Premium Line – wszystko to będzie dostępne dla Ciebie i twojego Przyjaciela w Stajni Ciekocinko.

Spędź MAJOWY DŁUGI WEEKEND w jednaj z najpiękniejszych stadnin w Polsce!

 

CENNIK STADNINY – dostępny pod linkiem

 

** ZAREZERWUJ POBYT W PAŁACU CIEKOCINKO**

Zapraszamy!

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu. tel. 668 497 550 | email: sales@palacciekocinko.pl | www.palacciekocinko.pl