Co zabrać ze sobą do SPA?

spa na weeekend

02 sty Co zabrać ze sobą do SPA?

Goście planujący SPA weekend nad morzem często zastanawiają się, jak dobrze przygotować się do wyjazdu i co zabrać ze sobą do SPA, żeby żadna nieprzyjemna niespodzianka nie pokrzyżowała ich planów. Poniżej podpowiadamy jak przygotować się na weekend w SPA uwzględniając najwyższe standardy obsługi oferowane przez SPA Ciekocinek.

SPA Ciekocinek

SPA Ciekocinek to wyjątkowy Gabinet Odnowy Biologicznej, który działa przy hotelu Pałac Ciekocinek. SPA powstało tutaj przede wszystkim po to, żeby zapewniać Gościom hotelu luksus, na jaki zasługują. Z czasem stało się jedną z głównych atrakcji kompleksu, co doprowadziło do przeobrażenia Pałacu Ciekocinko w prawdziwy hotel spa nad Bałtykiem.

Goście spędzający z nami kolejny SPA weekend doskonale znają zasady, jakimi kieruje się nasz Gabinet. Ci z Państwa, którzy wybierają się na pierwszy weekend SPA do Ciekocinka z pewnością zastanawiają się jak działa nasze SPA i jak przygotować się do rytuałów pielęgnacyjnych, żeby zaczerpnąć z nich jak najwięcej.

Jak przygotować się do wizyty w SPA?

Weekend SPA to formuła, którą zaprojektowaliśmy z myślą o zapewnieniu Naszym Gościom maksimum komfortu i przyjemności. To wiąże się z kompleksową obsługą, w ramach której SPA oferuje absolutnie wszystko, co niezbędne do skorzystania z szerokiego wachlarza dostępnych zabiegów i rytuałów pielęgnacyjnych. Nasi Goście otrzymują:
• płaszcze kąpielowe,
• ręczniki,
• bieliznę jednorazową,
• obuwie jednorazowe.
Ponadto w trakcie zabiegów zapewniamy napoje orzeźwiające, kawę, herbatę i napoje alkoholowe. Gościom korzystającym z oferty dla dwojga zapewniamy oddzielną przestrzeń zabiegową, w której możecie Państwo swobodnie ze sobą rozmawiać łącząc przyjemność korzystania z zabiegów odnowy biologicznej ze wspólnym spędzaniem czasu.

Goście, którzy z różnych względów nie chcą korzystać z obuwia jednorazowego są proszeni o przyniesienie z sobą własnego obuwia zmiennego. Najlepiej sprawdzają się w tym przypadku klapki kąpielowe, które możemy łatwo i szybko zdjąć oraz założyć. Oczywiście własne obuwie nie jest pod żadnym względem wymagane.

Jak przygotować się do wybranego zabiegu?

Planując skorzystanie z konkretnego rytuału pielęgnacyjnego warto zapoznać się z jego protokołem – procedurą, która opisuje kolejne etapy zabiegu, a także wskazaniami i przeciwwskazaniami do zabiegu. Jeśli szczegółowe informacje na ten temat nie są dostępne na stronie internetowej SPA warto skontaktować się z recepcją ośrodka. Jeśli dany rytuał wymaga specjalnego przygotowania się – jak depilacja laserowa – z pewnością zostaniemy o tym poinformowani z odpowiednim wyprzedzeniem, dzięki czemu będziemy mogli bez przeszkód skorzystać z oferty SPA.