Wellness nad morzem Bałtyckim

institute log

Beztroski pobyt w otoczeniu natury, połączony z kompleksowymi zabiegami Institut Esthederm zapewni Ci odnowę duszy, ciała i umysłu. Natura Pałacu Ciekocinko jest kluczem do wyciszenia, biologia jest esencją marki Institut Esthederm gwarantującą usprawnienie mechanizmów funkcjonowania naszej skóry – tylko RAZEM zapewnią Ci efekt całkowitego relaksu. Harmonia duszy, którą odnajdziesz w tym miejscu i harmonia ciała, którą poczujesz podczas zabiegów, sprawią, że zachowasz młodość i energię na dłużej – to unikalna forma Wellness, którą możesz posmakować tylko tutaj.

Biologia i natura procesów zachodzących w naszej skórze była inspiracją do stworzenia marki Institut Esthederm przez jej założyciela Jean-Noël Thorel’a – farmaceutę, biologa oraz specjalistę w dziedzinie biologii komórkowej. Doskonała znajomość fizjologii skóry oraz wiedza o funkcjonowaniu komórek i procesach w niej zachodzących, w tym procesach starzenia się, sprawiają, że produkty i techniki zabiegowe Institut Esthederm wpływają na biologiczne funkcjonowanie skóry. Oddziaływanie na zmysły zapewniają delikatne i lekkie konsystencje oraz subtelne zapachy każdego produktu Institut Esthederm. Lifting, drenaż oraz opracowane unikalne techniki masażu – inspirowane fizjoterapią, osteopatią, terapią holistyczną i medycyną estetyczną – stały się symbolem doskonałości w świecie kosmetyki profesjonalnej.

Wellness - zdjęcie w tekście 1a

Esencją wszystkich produktów i zabiegów Institut Esthederm jest innowacyjna, opatentowana formuła CELLULAR WATER – woda komórkowa, gwarantująca lepszą penetrację składników aktywnych w głąb skóry. Swoim składem odzwierciedla wodę, naturalnie występującą w naszej skórze. Biologicznie spowalnia procesy starzenia się i dostarcza energii komórkom skóry, aktywując ich działanie.

Poddaj się rytuałom pielęgnacyjnym Institut Esthederm, w pełni delektuj się tym miejscem.

Zanurz się wszystkimi zmysłami, odpocznij. Wyłącz cywilizację, zwolnij, oddaj się magii miejsca. Pobyt pomoże Ci przywrócić równowagę i naładować baterie pod kolejne wyzwania.

To miejsce wyjątkowe, zaprojektowane specjalnie dla Ciebie. Tutaj jak nigdzie indziej nic nie zakłóci ciszy, którą można delektować się podczas wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku. Nic nie zaburza harmonii otoczenia, w którym współgranie wszystkich elementów służy Twojemu komfortowi i dobremu samopoczuciu.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację zabiegów.

Regulamin Wellness