Konferencje

Poza oczywistymi walorami wypoczynkowymi, Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness, doskonale sprawdza się też jako miejsce organizacji konferencji branżowych, wszelkiego rodzaju eventów firmowych, spotkań o charakterze formalno-biznesowym.

Konferencje - zdjęcie w tekście 1

Dysponujemy zabytkową salą o powierzchni 360 m kw w Starej Stajni. Do dyspozycji Gości oddajemy też kameralne pomieszczenia Pałacowe idealne na narady i posiedzenia w węższym gronie.

Sala konferencyjna Stara Stajnia wyposażona jest w rozwiązania techniczne najwyższej klasy, systemy Audio (BOSE/Sennheiser), video, video telekonferencje. Dzięki zaawansowaniu technicznemu najwyższej klasy, gwarantujemy sprawny przebieg spotkań prowadzonych przez nawet najbardziej wymagających prelegentów. Jesteśmy również zawsze gotowi służyć wsparciem koordynatora oraz teamu techników, którzy zadbają o każdy szczegół realizowanych przez naszych Gości spotkań o charakterze biznesowym. Tworzymy prawdziwie przyjazne otoczenie dla biznesu, poprzez szeroko rozumiane wsparcie techniczne i logistyczne,

Konferencje - zdjęcie w tekście 2

przy jednoczesnym nacisku na walory wizualne miejsca, spotkanie myśli technicznej z unikalnym designem, wyrafinowaną kuchnią, gwarantującym spokój, prywatność i możliwość skupienia otoczeniem. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że każdy z hotelowych pokoi, może w razie doraźnej potrzeby doskonale sprawdzić się w roli gabinetu z dala od stałego miejsca pracy.

Bezprzewodowy internet WiFi, telewizory LCD zapewniające doskonałą jakość obrazu, telefon oraz poranny serwis z bieżącą prasą, wszystko to działa synergicznie, by końcowy efekt dodania dwóch do dwóch, dał więcej niż cztery. Wszystkie te elementy pozwalają na pracę, spotkania i działania Twojej firmy w nowoczesnych i luksusowych warunkach. A gdy przyjdzie potrzeba relaksu, bogata gama szytych na miarę atrakcji jest na wyciągnięcie ręki.